Sırdaş...

 

     Bir hizmet kuruluşu...

 

     2017 yılında, farklı kulvarlarda verdiği hizmetleri, Sırdaş Grup adı altında birleştirdi.

 

     2001 yılında Beylikdüzü’nde küçük bir tesiste halı yıkayarak hizmete başladı. Bembeyaz köpüklerin içindeki samimi ve gayretli hizmet, önce kulaktan kulağa referansla, sonra da reklam mecralarında kendini göstererek hızla yol aldı.

 

     5-6 sene içerisinde İstanbul Avrupa yakasında memnun müşteri sayısını artırarak Endüstriyel Temizlik kulvarında da boy göstermeye başladı. Kısa süre içerisinde toplu konut siteleri, okullar, alışveriş merkezleri, özel ofisler, ev ve işyerlerinde ortaya koyduğu A Kalite hizmet ile bu sektörde dikey büyüme gerçekleştirdi. Özellikle toplu konut sitelerinde hizmet ağını genişleterek bu yönde profesyonel ekip ve ekipman ile hizmet vermeye başladı.

 

     Toplu konut alanlarında temizlik hizmeti sunarken, peyzaj ve bahçe düzenleme çalışmaları da yürütülmeye başlandı. Sitelerin yaşanabilir hale gelmesini sağlayan, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, süs havuzları, çim alanları, çiçek bahçeleri, mevsimlik ağaçlar profesyonel ellerin dokunuşuyla görsel bir şölen halini aldı. Bugün toplu konutlardaki yeşil alanlar, müstakil villa ve ev bahçeleri kısaca yeşillik ve bitki çeşitliliği görmek istediğiniz her yer de artık Sırdaş Grup hizmet veriyor.

 

Sırdaş Grup

E-Posta

bilgi@sirdasgrup.com.tr

Sosyal Medya

İletişim

Adres

Adnan Kahveci Mah. İnönü Cad. Final Sok. No:2 Gürpınar - Beylikdüzü / İstanbul

Telefon

444 8 402

© Copyright 2019 All Rights Reserved