Halı Yıkama Fabrikamız..


Halı yıkama  ve Temizlik Hizmeti sunan firmalar arasında Türkiyede ilk TSE belgesine ve ISO 9001 Belgesine sahip olan Sırdaş Halı Yıkama Fabrikası Beylikdüzü nde bulunan 2000m2 lik kapalı aralana sahip son teknoloji harikası ekipmanlarla donatılmış 200 Kişilik Uzman Personeli ile İstanbul Avrupa yakasında tüm semtlere Ücretsiz servis imkanı ile halı yıkama Hizmeti Sunmaktadır.

Sunduğumuz hizmetlerdeki başarımızı Müşteri memnuniyeti ve Hijyeni ön planda tuttudumuz içindir.

Sırdaş Temizlik Şirketi olarak sundugumuz diyer hizmetlerimiz.

 

Sırdaş Halı Yıkama Hizmetlerimiz.
 

Halı Yıkama Hizmetimiz


Makine Halısı Yıkama, Isparta Halısı Yıkama, Bünyan Halı Yıkama, Hereke Halısı Yıkama, Yağcı Bedir Halı Yıkama, Uzak Doğu ve Çin Halısı Yıkama, Dider El dokuma ve Yün Halıları Yıkama, Shaggy Makarna shaggy ve İpek Shaggy Halısı Yıkama, Kilim Yıkama, Halıflex Yıkama, Yerinde Halıflex Yıkama,

 

Koltuk Yıkama Hizmetimiz


Köşe Takımı Yıkama, Çekyat Yıkama, Tv Koltugu Yıkama, Sandalye Yıkama, Sinema Koltugu Yıkama,

 

Yerinde Yıkama Hizmetimiz


Yerinde Halı Yıkama, Yerinde Koltuk Yıkama, Yerinde Yatak Yıkama, Yerinde Baza Yıkama, Yerinde Halıflex Yıkama, Yerinde Cami Halısı Yıkama,

 

Yatak Yıkama Hizmetimiz


Yerinde Yatak Yıkama, Fabrikamızda Yatak Yıkama,

 

Yorgan Yıkama Hizmetimiz


Elyaf Yorgan Yıkama, Yün Yorgan Yıkama, Kaz Tüyü Yorgan Yıkama, Silikon Yorgan Yıkama, Yastık Yıkama,

 

Battaniye Yıkama Hizmetimiz


Yün Battaniye Yıkama, Çin Battaniyesi Yıkama, İpek Battaniye Yıkama, Orlon Battaniye Yıkama, Peluş Battaniye Yıkama,

 

Stor Perde Yıkama Hizmetimiz


Zebra Stor Perde Yıkama, Düz Stor Perde Yıkama,

 

Halı Overlok Hizmeti


Tüm Halı çeşitleri Kenarına Overlok Hizmeti, Bie ve Bant Hizmeti,

 

Çamaşırhane Hizmetimiz


Ev Tekstilleri Çamaşırhane Hizmeti, Diger Tekstil Malzemeleri Çamaşırhane Hizmeti, Güzellik Merkezleri Çamaşırhane Hizmeti, Hastane Çamaşırhane Hizmeti, Kuaför Çamaşırhane Hizmeti, Masaj Salonu Çamaşırhane Hizmeti, Okul Çamaşırhane Hizmeti, Organizasyonlar için Çamaşırhane Hizmeti, Otel Çamaşırhane Hizmeti, Restaurantlar için Çamaşırhane Hizmeti, Sper Merkezleri için Çamaşırhane Hizmeti,

 

Temizlik Hizmetimiz


Alışveriş Merkezi Temizliği, Banka Temizliği, Camii ve Yurt Temizliği, Dış Cephe ve Cam Temizliği, Ev Temizliği, Fabrika Temizliği, Hastahane Temizliği, İnşaat Sonrası Temizliği, İşyeri Temizliği, Ofis Temizliği, Okul Temizliği, Residance Temizliği, Sert Zemin Temizliği, Site Temizliği, Sözleşmeli Temizlik Personeli, Villa Temizliği,

 

Halı Yıkama Aşamaları
 

Aşama Toz Alma


Halılarınız Fabrikamıza ulaştığı taktirde halı yıkama Bölümüne alınmadan önce ( Su ile Temas etmeden önce ) Toz Dolabında bütün tozlarından, kumlarından, saç kullarından, 30 dakikalık bir işlemle tozlarından arındırılarak su ile teması esnasında çamurlaşma riskini ortadan kaldırır.

 

Aşama halı yıkama


Halı Yıkama Bölümünde Halılarınız son Teknoloji Harikası Halı Yıkama Tedarikci firmaların dev kuruluşu Seyga Halı Yıkama Makinası ile yıkanmaktadır. Makinamız Bilgisayar teknolojisine ve 10 adet fırçaya sahipdir. 200 barlık bir basınçla su püskürtme özelligi sayesinde  Halınızın cinsine göre su basıncını ayarlıyan, halınızdaki lekeye göre hareket eden fırçaları sayesinde Halılarınızı derinlemesine temizler. Bakteri yuvasına dönmüş olan halılarınız böylelikle hijyenik bir şekilde Halı Yıkama işlemi sonlandırılır.

Şampuanlarımız kimyasal madde içermeyen tamamen bitkisel (organik) Halı Yıkama şampuanıdır Halı Yıkama Deterjan Belgelerimiz

 

Aşama Santrafüj (halı sıkma)


Halı Yıkama işleminden sonra Halılarınız 2000 devire sahip halı sıkma makinamızda rulo halinde tek tek sıkılarak yüzde 97 oranında sularından arındırılır. Halı sıkma işleminde halılarınız 3.kere durulama işlemine tabi tutulur. Halı sıkma işlemi gerçekleşirken halılarınız teker teker ve rulo halinde sıkıldığı için halılarınıza kesinlikle zarar gelmez (yırtılma gibi).

 

Aşama Kalite Kontrol


Halı Sıkma işleminden sonra (Santrafüj) Halılarınız kontrol masına serilir uzman personelimiz tarafından  leke analizi yapılır. Bu esnada halınızda çıkmamış bir leke varsa halınız tekrardan halı yıkama bölümüne gönderilir. Halınızda bir problem yoksa leke analizinden geçerse bir sonraki aşama uygulanır.

 

Aşama halı kurutma


Halılarınız Leke analizinden sonra Günlük 2500m2 kurutma özeliğine sahip özel olarak tasarlanmış kapalı odada nem alıcı ve sıcak hava üfleme makinalarımızın yardımıyla 10 saat gibi kısa bir sürede kurutulur. Kapalı ortamda kurutulan halılarınız bu sayede dışarıda kurutulan halıların kaldıgı toza, topraga maruz kalmaz ve tamamen kup kuru olur.

 

Aşama Hav Alma (halı tarama) ve paketleme


Halı Kurutma odalarımızdan çıkan halılarınız hav alma işlemiyle (halı tarama) Tüy yatımına göre taranır ve uzman personelimiz tarafından tekrar leke analizi yapılır. Halınızda çıkmamış bir leke tespit edilirse siz degerli müşterilerimizin bilgisi dahilinde tekrar yıkama işlemine tabi tutulur. Leke işleminden sorunsuz geçerse halılarınız hav alma makinamızın yardımıyla ve uzman personellerimiz tarafından steril ambalajla Paketlenir. Son aşamaya geçilir.

 

Aşama iletişim ve teslimat


Tamamen hazır hale gelen halılarınız artık teslim edilmeye hazırdır. Halıalrın üzerindeki etiketleme sisteminden halıların hangi müşteri nosunu taşıgına bakılarak müşteri bilgilerine ulaşılır. Müşterimizin bölgesine ayit servis personelimiz tarafından müşteri ile irtibat kurulur görüşme sonrasından alınılan bilgiye göre hızlı bir biçimde ücretsiz servis imkanı ile teslimat saglanır.

Sırdaş Grup

E-Posta

bilgi@sirdasgrup.com.tr

Sosyal Medya

İletişim

Adres

Adnan Kahveci Mah. İnönü Cad. Final Sok. No:2 Gürpınar - Beylikdüzü / İstanbul

Telefon

444 8 402

© Copyright 2019 All Rights Reserved